facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Sukienki

Salon suknie i dodatki ślubne
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt: 669510832
Sprzedawca: wyświetl dane
2650 zł

Tego dnia wszystkie oczy będą skierowane tylko na Ciebie, a Ty musisz być pewna, że olśnisz wszystkich. W salonie Suknie i Dodatki Ślubne wiemy to doskonale, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe suknie ślubne, ekskluzywne buty ślubne oraz niepowtarzalne dodatki.
Suknie i Dodatki Ślubne to salon, gdzie znaleźć można wszystko to, co potrzebne jest do ślubu przyszłej Pannie Młodej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę sukien ślubnych, obuwia ślubnego oraz wizytowego (rozmiary od 34 do 44), biżuterii, welonów, bolerek, bielizny, a także innych ozdób, które uświetnią Twoje przyjęcie weselne. Ozdoby na butelki, etykiety, balony i zaproszenia to tylko część naszej bogatej oferty.
Wychodząc na przeciw wysokim wymaganiom naszych klientek oferujemy także obuwie ślubne i wizytowe wykonywane ręcznie zgodnie z indywidualnymi zamówieniami. Do wyboru cała gama kolorów, materiałów i dodatków.

Mamy przyjemność przygotowywać kreacje dla naszych klientek nie tylko z Piekar Śląskich, ale także z całego ŚląskaKatowice, Sosnowiec, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, to miasta, z których z pewnością warto do nas przyjechać, by odkryć wyjątkowe suknie ślubne i wybrać tą jedyną wymarzoną, w której pójdziesz do Swojego Ślubu.
 


Autor: salon Suknie i Dodatki Ślubne
Menu