facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Atrakcje weselne

Wirtualna rzeczywistość na Twoim weselu!
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: 780103777
Sprzedawca: wyświetl dane
1500 zł

Zainstalujemy gogle wirtualnej rzeczywistości na Twoim weselu. To doskonałe urozmaicenie wieczoru dla gości w każdym wieku. Zakładamy gogle na głowę i przenosimy się w zupełnie inny świat.
Do wyboru wiele atrakcji, takich jak roller coaster, pływanie z wielorybami, podróż na marsa, wizyta na lotniskowcu, lot samolotem i wiele, wiele innych.

Takie stoisko z wirtualną rzeczywistością doskonale integruje gości. Wrażenia są tak ogromne, że nagle osoby, które nigdy wcześniej się nie widziały, mają o czym ze sobą rozmawiać. To także doskonała zabawa dla dzieci!

Nad wszystkim czuwa doświadczony operator gogli VR, tak więc Twoim gościom pozostaje tylko rozkoszować się innym światem, którego doświadczają.

Wprowadź na swoje wesele nowoczesną technologię i zaskocz wszystkich. 

Zadzwoń aby porozmawiać o szczegółach i zarezerwować zestaw!

Podobne oferty
CocktailArt - Baran na wesele, Usługi barmańskie, Weselny Drink Bar Lokalizacja: Wrocław CocktailArt to nowy wymiar mobilnej obsługi barmańskiej. Doświadczenie zdobyte w najlepszych polskich cocktail barach, najnowsze trendy koktajlowe, wyłącznie naturalne składniki wysokiej jakości. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę barmańską podczas waszego wesela oraz innych uroczystości. Naszą markę tworzą barmani z wieloletnim doświadczeniem, pracujący obecnie w najlepszych wrocławskich cocktail barach i hotelach Chcesz zaskoczyć swoich gości podczas imprezy firmowej, spotkania biznesowego, targów, wesela? Skorzystaj z usług CocktailArt. Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską w każdym miejscu i czasie. Świadczymy kompleksowe usługi barmańskie, zapewniamy profesjonalny catering z dojazdem do klienta. tel 724 848 074 biuro@cocktailart.pl cena: 1000 zł Wyświetl Fotobudka MalutkaBudka - najlepsza atrakcja na Twoje wesele Lokalizacja: Chodzież Szukasz czegoś ekstra na swoje wesele? A może po prostu brakuje Ci pomysłu na zabawienie gości?  Zaoferuj im coś wyjątkowego: Fotobudkę MalutkaBudka, która nie tylko dostarcza niezapomnianych zdjęć, ale jest fabryką dobrego humoru i wspaniałej rozrywki. MalutkaBudka wyróżni Twoją uroczystość oraz sprawi, że goście nie zapomną o niej przez długie lata. cena: 550 zł Wyświetl Fotobudka MalutkaBudka - najlepsza atrakcja na Twoje wesele Lokalizacja: Chodzież Szukasz czegoś ekstra na swoje wesele? A może po prostu brakuje Ci pomysłu na zabawienie gości?  Zaoferuj im coś wyjątkowego: Fotobudkę MalutkaBudka, która nie tylko dostarcza niezapomnianych zdjęć, ale jest fabryką dobrego humoru i wspaniałej rozrywki. MalutkaBudka wyróżni Twoją imprezę oraz sprawi, że goście nie zapomną o niej przez długie lata. cena: 550 zł Wyświetl
Menu