facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

Filmowanie ceremonii ślubnej najnowocześniejszą technologią 360°
Lokalizacja: Cała Polska
Kontakt: 780103777
Sprzedawca: wyświetl dane
0 zł

Na zdjęciu powyżej widzisz parę. Tak jak Wy bierze ślub. Wyglądają wspaniale prawda? Są w centrum zainteresowania wszystkich! Ale... właśnie gdzie są ci wszyscy? Gdzie są rodzice, świadkowie, zaproszeni goście? Przecież po latach, kiedy będziecie oglądać Wasz ślub, w tym ważnym momencie, kiedy mówicie "tak", obok Was stoją przecież najbliżsi! Mama roni łzę, tata ze wzruszeniem myśli, że ma wspaniałe dziecko! 

Normalne filmy mogą pokazać tylko jeden moment. My kręcimy filmy tak, że możesz rozejrzeć się w trakcie ceremonii, przygotowań, czy zabawy. Filmujemy wszystko dookoła tak, że kiedy potem oglądacie film, możecie zobaczyć jak mówicie sobie "tak", jednocześnie możecie zerknąć na gości, na reakcję mamy, siostry, przyjaciela. A nawet na lekko ziewającego wujka, który ledwo zdążył na ślub, bo jechał ponad 800km w nocy ;) 

Filmy w technologii 360° naprawdę oddają prawdziwą atmosferę ślubu. To tak, jakbyście raz jeszcze tam byli. Nie ma w nim żadnej sztuczności. To Wasza uroczystość, najważniejsza chwila w życiu, filmowana i oglądana dzięki najnowocześniejszej technologii.

Po latach, oglądając film 360° będziecie mogli raz jeszcze przenieść się na Wasz ślub. Poczuć atmosferę. Co więcej, ślub w technologii 360° oglądać można nie tylko na ekranie monitora, telewizora lub smartfona! Żaden normalny film nie przebije ceremonii oglądanej w specjalnych okularach 360°.

Zapraszamy do kontaktu. Filmujemy w technologii 360° dla najwiekszych firm na całym świecie, współpracujemy z polskimi telewizjami. Wszystko na absolutnie najwyższym poziomie. 

Do końca lipca dla pierwszych trzech par 50% zniżki!

Menu