facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

Lemonpic Studios - Kreatywne Studio Filmu Ślubnego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt: 694100370
Sprzedawca: wyświetl dane
4200 zł

W naszej ofercie posiadamy dwa pakiety - pakiet CLEVER i pakiet CREATIVE.

PAKIET CLEVER - wszystko to co najważniejsze zamknięte w krótkiej formie filmowej, wypełnione emocjami, w towarzystwie Waszych ulubionych utworów muzycznych. Uwiecznij chwile, które ożyją na nowo przy każdym oglądaniu. Towarzysząc Wam przez 10 godzin w dowolnie wybranym przedziale czasowym dbamy o to, by wykonany przez nas film stał się gwarancją nieśmiertelności Waszych najważniejszych wspomnień.

Koszt pakietu: 2900 zł

W pakiecie: 2 operatorów - 10 godz. pracy w wybranym przedziale czasowym, długość gotowego filmu: 10-20 min

PAKIET CREATIVE - Wasz komfort i zadowolenie są naszym priorytetem, dlatego przygotowaliśmy ofertę zapewniającą kompleksową całodniową obsługę oraz najwyższy standard filmowej usługi. Ślub i wesele to wydarzenia niepowtarzalne i wyjątkowe. Stwarzające rzadką możliwość dzielenia radości z rodziną i znajomymi, wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil, ale również wspaniałej całonocnej zabawy. Nic w takim stopniu jak film nie zapewnia możliwości uchwycenia emocji z tym związanych. Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomnianą pamiątkę tych wydarzeń. Podczas przygotowań, uroczystości ślubnych oraz zabawy weselnej będziemy dyskretnie dbać o zapewnienie Wam niesamowitego filmowego przeżycia, do którego będziecie powracać wielokrotnie.

Koszt pakietu: 4200 zł

W pakiecie: 2 operatorów, czas pracy od 8.00 do 1.00 w nocy, długość gotowego filmu: 25-45 minut. W pakiecie również: zwiastun filmowy, teledysk podsumowujący i plener.

Szczegółowa oferta: http://lemonpic.pl/wp-content/uploads/2017/07/OFERTA-FILMOWA-LEMONPIC-STUDIOS-2018.pdf

RABATY
Przewidujemy rabaty terminowe obejmujące uroczystości organizowane w wybranych miesiącach (I,II,III,IV,V,X,XI,XII) oraz organizowane między niedzielą a piątkiem (cały rok). Przewidziane są również rabaty na usługi dodatkowe (szczegóły w ofercie).


Autor: Mariusz Miodoński
Menu