facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Usługi Kosmetyczne

Makijaż ślubny, który oczaruje Twoich gości + prezent!Natalia Gicala MUA
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Kontakt: 728372258
Sprzedawca: wyświetl dane
80 zł

Szukasz wizażysty z pasją, który wykona Ci niepowtarzalny makijaż w tak ważnym dla Ciebie dniu? Zapraszam Cię do współpracy :) Wizażem zajmuję się już od kilku lat, przeszłam kursy i szkolenia, na co posiadam odpowiednie certyfikaty. Uwielbiam też zarażać miłością do makeupu innych prowadząc szkolenia i warsztaty dla początkujących. 
W moim kuferku znajdziesz produkty takich marek jak np Zoeva, Kryolan, Inglot, Benefit i wiele innych. 
Makijaż wykonuję w Wieliczce na ul W.Pola, ale mogę również dojechać do Ciebie :) 

Co wyróżnia mnie spośród innych wizażystów? 
To, że Twój makijaż ślubny jest dla mnie priorytetem! Musi być on idealny, tak jak sobie zamarzyłaś. Dlatego też stworzyłam makijaże próbne VIP - na naszym pierwszym spotkaniu dokładnie przeanalizujemy Twoją kreację, miejsce ślubu, wystrój tak, aby makijaż idealnie dopełnił całość. Wykonam również bezpłatnie profesjonalne badanie cery, aby twoja skóra była odpowiednio przygotowana do makijażu ślubnego - poznamy jej ewentualne problemy i zawczasu je zwalczymy. Nasz "plan działania" będzie zapisany w Księdze Ślubnej, gdzie trzymam szczegółowe informacje dotyczące naszych ustaleń, tak aby wszystko było perfekcyjnie wykonane w dniu ślubu. 
Każdą z moich klientek traktuję bardzo indywidualnie oraz mam do nich duży sentyment, dlatego w tym najważniejszym dniu pozwolę sobie również na prezent od siebie - własnoręcznie wykonany facechart z makijażem ślubnym oprawiony w antyramę :)

Menu