facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Oprawa muzyczna

Zespół Muzyczny ZałogaG
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska
Kontakt: 601180969
Sprzedawca: wyświetl dane
2400 zł

Witamy wszystkich, których interesuje oprawa muzyczna organizowanej przez Państwa imprezy: Wesele, Sylwester czy innego typu zabawa to nasza specjalność. Proponowana przez nas obsługa może uprzyjemnić niejedną imprezę. Nasz zespół to nasze hobby i pasja. Już samo to gwarantuje sukces naszej obsługi. My po prostu bardzo lubimy to robić. Wieloletnie doświadczenie również nie jest bez znaczenia :-)

Gramy utwory głównie polskie, bo jesteśmy polskim zespołem i uważamy, że wśród rodzimych utworów jest masa - co tu dużo kryć - przebojów. Polskie piosenki świetnie się śpiewa wraz z zespołem podczas imprezy, a wymowne i zrozumiałe dla wszystkich teksty można z powodzeniem zadedykować partnerowi na Balu, lub podczas tańca szeptać partnerce do ucha.

Nie znaczy to, że nie posiadamy w repertuarze utworów zagranicznych. Wśród całej listy nazwijmy je "rodzynkami". Dzięki posiadanemu sprzętowi mogliśmy opracować wiele ciekawych aranżacji znanych utworów. Czasem bardzo zaskakujących, ale zawsze z myślą o wyśmienitej zabawie. Przekrojowy repertuar zaciągnięty z lat '60 '70 '80 i '90 ubiegłego wieku oraz najnowsze przeboje, jak również utwory własnej kompozycji, gwarantują wyśmienitą zabawę dla każdego niezależnie od wieku i chwilowego nastroju.

Gramy, bo lubimy i jest to dla nas wielka przyjemność. Od samego początku działalności zespołu założyliśmy, że grać będziemy dopóki będzie nam to sprawiało frajdę (i ani chwili dłużej).

Jeśli zdecydujecie się Państwo zaprosić nas na swoją zabawę (wesele, festyn itp...), możecie być pewni wyśmienitej zabawy oraz tego, że gościom naprawdę rzadko uda się znaleźć chwile w których będą chcieli dłużej odpocząć.

Czas, który przeznaczamy na granie jest tylko z rzadka przerywany krótkimi "przerwami technicznymi" na "dostrojenie instrumentów" i wybranie utworów do następnego "wejścia".

Zgodnie z życzeniem gospodarzy prowadzimy zabawy (każdą, którą znamy oraz wszystkie, których w przerwach nauczą nas goście). Staramy się być maksymalnie elastyczni i reagować na tzw potrzeby chwili.

Każdego traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się poznać wymagania, potrzeby, życzenia, aby przygotować i poprowadzić najlepszą zabawę, która zapadnie na długo w pamięci Gospodarzy, Gości, no i oczywiście naszej.

Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszym repertuarem (spis i demo), jak również poznać więcej szczegółów na nasz temat

Dysponujemy Demonstracyjną Płytą Audio, jak również fragmentami video z prowadzonych przez nas zabaw.
Cena naszej usługi zależy od kilku czynników (odległość dojazdu, muzyka pod domem Pani Młodej, poprawiny, indywidualne specjalne życzenia itp...), dlatego ustalamy ją zawsze indywidualnie

Zapraszamy

Menu