facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Oprawa muzyczna

Warsaw Wedding DJs | Wesela w eleganckim i nowoczesnym stylu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: 510504333
Sprzedawca: wyświetl dane
2900 zł

W Warsaw Wedding DJs starannie dobieramy dla Was Artystów, zapewniamy sprzęt najwyższej jakości i pomagamy realizować marzenia o perfekcyjnym weselu. Zobaczcie jak sprawimy, że Wasze Wesele będzie wyjątkowe.

Muzyka,
to najważniejszy element przyjęcia. Starannie dobrany miks przebojów, zapewnia doskonałą zabawę zarówno starszemu pokoleniu, jak i młodszym odbiorcom. Odpowiedniego DJ dobieramy na podstawie zapytania, tak aby jego profil najlepiej odpowiadał potrzebom przyjęcia. Większość naszych DJs nie gra muzyki Disco Polo.

Prowadzenie, 
musi być lekkie i przyjemne - pozostawiając miejsce na taniec i rozmowy. W naszym portfolio znajdują się liczne konkursy taneczne i nieszablonowe aktywności, stojące w opozycji do przaśnych zabaw weselnych. Szczególnie polecamy te przygotowywane wspólnie z Wami, pozwalające zaskoczyć gości indywidualnym podejściem prowadzącego. 

Sprzęt, 
dobieramy w zależności od potrzeb Waszego przyjęcia. Znajdziecie u Nas pakiety sprzętowe dopasowane do ilości gości oraz usługi dodatkowe, takie jak ciężki dym czy dekoracja światłem. Korzystamy tylko z renomowanych producentów nie oszczędzając na jakości urządzeń. Gwarantujemy, że dźwięk z naszego nagłośnienia BOSE brzmi wspaniale. 

Koncepcja, 
Warsaw Wedding DJs to dostarczanie kompleksowych usług obsługi muzycznej, konferansjerskiej i sprzętowej Waszego wesela. U nas każdy ma swoje zadanie - DJ dba o muzykę, Konferansjer o prowadzenie, ekipa techniczna o odciążenie Artystów. Planowy i udany przebieg Waszego wesela stoi u nas na pierwszym miejscu.

Zakres cen: 2000-6000, w zależności od pakietu sprzętowego, liczby gości i preferencji Młodej Pary co do sposobu prowadzenia wesela.

Jeżeli czujecie, że nasz styl odpowiada potrzebom Waszego przyjęcia, zapraszamy do kontaktu. 
Uprzejmie prosimy o podanie w zapytaniu miejsca i liczby gości oraz informacji czy potrzebujecie usługi Konferansjera.

______Warsaw Wedding DJs_______

Menu