facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Pan Młody
DODAJ WPIS +

W co ubrać się na ślub? Poradnik dla mężczyzn

Ślub to dla wielu osób jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Bez względu na to, czy uroczystość odbywa się w kościele czy ma charakter świecki, zawsze oznacza jedno – wyjątkową atmosferę, dlatego też zasługuje na szczególną oprawę. Należy więc zadbać o strój podkreślający wagę tego wydarzenia.

Dodano: 2018-05-15
Komentarze: 0

Dylemat Młodego Pana – klasyczny krawat czy elegancka mucha?

Zerknij, zanim podejmiesz decyzję

Dodano: 2016-12-12
Komentarze: 0

Kreacja Pana Młodego

Dzień Ślubu to nie lada wyzwanie dla Młodej Pary. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik - garnitur też. Tak jak i Panna Młoda tak i Pan Młody chce tego dnia ładnie wyglądać. Może wybór ubioru dla Pana Młodego nie dostarcza tylu emocji, uniesienia i ekscytacji jak wybór sukni ślubnej dla jego wybranki, nie mniej Pan Młody też stoi przed niełatwym wyborem swojego stroju. Najczęściej wybór ogranicza się do kroju: garnitur, frak czy smoking, oraz koloru. To już sam Pan Młody musi wybrać w czym będzie się odpowiednio i dobrze czuł. Najczęściej Panowie wybierają garnitur bo jest on nowoczesny i pasuje też na inne uroczystości. Frak lub smoking wybierany jest tam, gdzie tradycja i elegancja jest stawiana na pierwszym miejscu. Trzeba przyznać, że taki strój ma w sobie coś magicznego, niestety poza uroczystością wesela nie założymy go na zbyt wiele inny uroczystości.

Dodano: 2016-08-16
Komentarze: 0

Biżuteria Pana Młodego

Dodano: 2015-11-02
Komentarze: 0

Załóż darmowe konto i poznaj wszystkie funkcje portalu
ZAREJESTRUJ SIĘ
Ostatnie ogłoszenia
Bransoletka Hand Made Bransoletka Hand Made Sklepik ślubny BMW X6 BMW X6 Usługi ślubne Dekoracje Ślubne Florystyka Dekorujemy kościoły, sale, auto, tworzymy bukiety, bukiet Panny Młodej itp. Dodatkowo wykonujemy zaproszenia, podziękowania dla gości w różnej formie. Cena jest ceną za dekoracje kościoła należy doliczyć cenę za kwiaty. Zapraszamy do zapisów.... Usługi ślubne Pierniczki na ślub, podziekowanie 17 cm Pierniczki na ślub, podziękowanie o wymiarach 17 cm x 17 cm Sklepik ślubny Auto Weselne JAGUAR XF Elegancka Limuzyna Oferuje wynajem samochodu Jaguar XF na śluby i wesela na terenie do 100km od Ciechanowca (woj.Podlaskie). Posiadam doświadczenie w obsłudze uroczystości weselnych. Cechuje mnie profesjonalne podejście do każdego zlecenia dzięki czemu jesteście państwo pewni, że wyjdzie dokładnie tak jak sobie to wymarzyliście. Usługi ślubne Kolczyki CHWOSTY Hand Made KOLCZYKI CHWOSTY... Sklepik ślubny Dekoracje Ślubne Florystyka Dekoracje Ślubne, kościół, sala, samochód, bukiet Panny Młodej. Posiadamy biały dywan, klecznik i cztery krzesła, tabliczki z hymnem o miłości, latarnie itp. Cena za dekoracje kościoła 350 zł plus kwiaty, cena kwiatów cena hurtowa. Pełna oferta oo kontakcie z nami. Zapraszamy do współpracy... Usługi ślubne Wymarzone wesele na polu golfowym! Trzy wytworne sale: restauracyjna w rycerskim stylu, piękna sala... Usługi ślubne Plastry drewna DĘBOWE Plastry drewna DĘBOWE Sklepik ślubny Pierniczki na podziękowanie Pierniczki na stół gości o wymiarach 7cm x 7cm... Sklepik ślubny
Menu