facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Podarunek zamiast kwiatów dla Młodej Pary

Jeżeli jesteś zaproszony na ślub i nie wiesz co dać nowożeńcom, to świetnie trafiłeś.

Tradycyjnie po mszy świętej składa się życzenia i daje kwiaty. Jednak biorąc pod uwagę fakt,
że gości jest od 50 wzwyż, to daje kilkadziesiąt bukietów, które i tak zwiędną.
Może zatem lepiej jest dać coś trwałego? W dzisiejszych czasach Młodzi Państwo często piszą na zaproszeniach co chcieliby dostać zamiast kwiatów.
Najczęstsze prośby to na przykład kupony lotto, przybory szkolne i zabawki (które są potem przekazane do domów dziecka), karmy, koce, zabawki i miski dla zwierząt (które przekazane są do schronisk), artykuły dla niemowląt, jeżeli nowożeńcy spodziewają się dziecka (uwaga!!! takich artykułów nie wypada kupować, jeżeli Młodzi nic na ten temat nie wspomną), alkohol, słodycze itp.
W ten sposób można zapełnić barek Młodej Pary na długi czas.
Świetnym pomysłem będą także prezenty, które wykonacie własnoręcznie. Przykładem mogą tu być nalewki, czy przetwory w ozdobnych słoikach, ozdoby do domu, a także albumy na zdjęcia. Przecież Nowożeńcy, gdzieś będą musieli trzymać swoje ślubne zdjęcia. Furorę robią również bukiety z cukierków lub lizaków oraz ponadczasowe drzewka szczęścia.
Niektóre pary jednak życzą sobie dostać kwiaty, więc nie warto eksperymentować, tylko dać im to czego chcą. W końcu to ich dzień :)

Macie jeszcze jakieś pomysły na podarunki dla Nowożeńców? Piszcie w komentarzach.

Komentarze
Dodaj komentarz
Załóż darmowe konto i poznaj wszystkie funkcje portalu
ZAREJESTRUJ SIĘ
Ostatnie ogłoszenia
Fotobudka Szukasz fotobudki na swoją imprezę?... Usługi ślubne 99,8% czystego cyjanku potasu w proszku i pigułki na sprzedaż Produkujemy i dystrybuujemy cyjanek potasu, który jest bezbarwnym krystalicznym związkiem. Nasz cyjanek potasu jest znany sprzedawcom biżuterii ze względu na jego ekstremalne i wyjątkowe właściwości złocenia chemicznego i polerowania wysokiej jakości.... Sklepik ślubny Kokarda z organzy - jasnoróżowa Kokarda - jasnoróżowa Sklepik ślubny Fotografia ślubna - Sposati Twoja miłość na moich zdjęciach. Wspomnienia na lata. Usługi ślubne POLAROID FUJI INSTAX wypożyczenie, wynajem, wesele / wieczór panieński Chcesz mieć wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć z ważnego wydarzenia, możesz je mieć natychmiast!... Usługi ślubne Re VIOLIN - Oprawa muzyczna ślubów: skrzypce / skrzypce ze śpiewem Oferuję oprawę muzyczną ślubów (na życzenie także ze śpiewem), do akompaniamentu organisty w kościele lub z własnym akompaniamentem na ceremonie niekościelne. Dodatkowe usługi to akompaniament podczas składania życzeń młodej parze, np. pod kościołem, w ogrodzie po ślubie itp., a także muzyka skrzypcowa do uroczystego weselnego obiadu (przeboje światowe, smooth jazz, delikatne ballady, lekkie utwory klasyczne). Sklepik ślubny Podświetlany napis LOVE Napis LOVE w wersji retro ze stylowymi żarówkami sprawi,że Wasz wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Usługi ślubne Kokarda z aplikacją - biała Kokarda z aplikacją Sklepik ślubny Stroik Gałązka Grzebyk Różowe Kwiatki i Perełki Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Stroik Gałązka Grzebyk Różowe Kwiatki i Perełki Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Sklepik ślubny Stroik Gałązka Grzebyk Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Stroik Gałązka Grzebyk Białe Kwiatki i Perełki Złote i Białe. Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja... Sklepik ślubny
Menu