facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Ślub i wesele kontra Koronawirus

Ślub i wesele kontra Koronawirus

Ślub i wesele z całą pewnością jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu dlatego należy dołożyć wszelkich starań by ten dzień był wyjątkowy i dobrze zaplanowany.

Ślub i wesele to wydarzenie, które skupia w jednym miejscu mnóstwo osób zarówno z jednego kraju jak i niekiedy z wielu. W obecnej sytuacji czyli panującej epidemii koronawirusa zostały wprowadzone zakazy dotyczące m.in. spotkań czy imprez masowych.

W Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, a także bardzo ograniczone są podróże pomiędzy krajami, co wydaje się być uzasadnione.

Zakaz na terenie Polski obejmuje także śluby, wesela, spotkania rodzinne, a także różnego rodzaju zgromadzenia religijne.

Czy odwołać ślub?

Z całą pewnością odwołanie ślubu jest decyzją trudną. Biorąc pod uwagę, że organizacja uroczystości to niekiedy kilkumiesięczne przygotowania to warto na spokojnie usiąść i przemyśleć dokładny plan działania. Nie działajmy spontanicznie i od razu nie odwołujmy ślubu i wesela. Warto jest po prostu przenieść termin wesela na inny, bardziej odległy termin.

Postarajcie się wszystkie formalności załatwić telefonicznie by unikać kontaktu z innymi osobami, które de facto mogą być nosicielami koronawirusa.

Wybierzcie alternatywną datę i sprawdźcie czy Wasi usługodawcy są dostępni w tych terminach.

Pamiętajcie w tym wszystkim, że wasze zdrowie jest zawsze najważniejsze i by nie popadać w paranoję i nie panikować. Weźcie pod uwagę, że Wasi usługodawcy mogą chcieć zmienić datę lub odwołać usługę nawet jeżeli Wy nie zmienicie daty Waszego wesela.
 

Warto wszystkie zmiany dotyczące organizacji czy zmian wesela notować, np. w takim organizerze: https://www.slubnascena.pl/sklepik-slubny/pozostale,1039.html
 

Wielkanoc w 2020 roku przypada na 12 kwietnia, także jest trochę jeszcze czasu nim rozpocznie się sezon weselny. Miejmy wszyscy nadzieję, że do tej pory Świat upora się z tą epidemią i wszystko powoli wróci do normy.
 

Koronawirus- co trzeba o nim wiedzieć?

Koronawirus (SARS-Cov-2) powoduje chorobę o nazwie COVID-19.

Objawy zakażenia Koronawirusem to: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i zmęczenie – czyli bardzo zbliżone do tradycyjnej grypy.

Najbardziej narażone na zachorowanie są osoby przewlekle chore, o obniżonej odporności, a także osoby starsze. Wirus przenoszony jest drogą kropelkową i trzeba wystrzegać się osób przeziębionych, kaszlących czy kichających.

Stosując poniższe metody możemy skutecznie się bronić przed zarażeniem koronawirusem:

  • częste i dokładne mycie rąk

  • zakrywanie nosa i ust chusteczką podczas kaszlu i kichania, a następnie wyrzucanie jej niezwłocznie po użyciu, następnie umycie rąk lub dezynfekcja

  • staranie zachowywać odstęp co najmniej 1 metra od osób kichających i kaszlących

  • staranie nie dotykać twarzy, szczególnie jeśli przebywa się w miejscach publicznych i nie były umyte ręce

  • jeśli obserwujesz u siebie kaszel, gorączkę, bóle mięśni - skonsultuj się niezwłocznie z lekarzem
     

Tak naprawdę nikt nie wie co wydarzy się w najbliższych dniach czy tygodniach, dlatego apelujemy do wszystkich o rozwagę i pozostanie w domach. Najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich.

 

Życzymy wytrwałości w tych trudnych czasach.

Zespół Ślubnej Sceny

Komentarze
Dodaj komentarz
Załóż darmowe konto i poznaj wszystkie funkcje portalu
ZAREJESTRUJ SIĘ
Ostatnie ogłoszenia
Nowoczesne aparaty Fuji - wypożyczenie cała Polska Jeśli znudziła Ci się już fotobudka, pomyśl o aparacie do zdjęć natychmiastowych. Unikalne zdjęcia, także z opcją "selfie". Radość dla gości i wspaniała pamiątka na długie lata:)! Usługi ślubne Podświetlany, rustykalny, drewniany NAPIS LOVE Ręcznie wykonany, drewniany napis LOVE do wynajęcia. Stanowi idealne uzupełnienie rustykalnego klimatu, pięknie komponuje się z otoczeniem. LEDowe żarówki zapewniają ciepłą barwę światła i pięknie wyglądają zarówno w dzień jak i w nocy. Wysokość każdej litery to 100 cm, a szerokość ok. 70 cm. Usługi ślubne Restauracja Plac Nowy 1 Przyjęcie weselne w centrum krakowskiego Kazimierza Usługi ślubne Kokarda z aplikacją - biała Kokarda z aplikacją Sklepik ślubny Fotograf ślubny Częstochowa Katowice Fotografia ślubna, rodzinna i okolicznościowa. Usługi ślubne Stroik Gałązka Grzebyk Różowe Kwiatki i Perełki Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Stroik Gałązka Grzebyk Różowe Kwiatki i Perełki Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Sklepik ślubny Śliczne kieliszki do szampana Śliczne kieliszki do szampana ON I ONA Sklepik ślubny Stroik Gałązka Grzebyk Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja Stroik Gałązka Grzebyk Białe Kwiatki i Perełki Złote i Białe. Ozdoba do włosów Ślub Komunia Bal Sesja... Sklepik ślubny Zapewniam umowę cywilnoprawną. Witam, jestem Pamela Rosa Flores, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz Usługi ślubne Bryczka do ślubu Oferujemy Państwu przejazd stylową bryczką do ślubu, jak również na inne okazje: rocznice, urodziny, chrzciny, komunie, zaręczyny z klasą, randki. Usługi ślubne
Menu