facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

O nas

 

O NAS

 

Ślubna scena to portal, który powstał z myślą zarówno o narzeczonych planujących ślub i wesele, jak i o firmach wykonujących ślubne produkty i usługi. Jedno jest pewne – jedni bez drugich istnieć nie mogą.

 

Przyszli Państwo Młodzi znajdą tutaj szczegółowo opisane ogłoszenia interesujących ich wykonawców (Usługi Ślubne), bogatą galerię zdjęć różnych produktów (Sklepik Ślubny),
a także dużo porad, ciekawostek i blog, na którym będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami z innymi.

 

Oprócz tego oferujemy naszym użytkownikom szeroką gamę konkursów, gdzie do wygrania są bardzo ciekawe i atrakcyjne nagrody np.: kolacje, rabaty, wczasy, a nawet i podróż poślubna.

 

Ogłoszeniodawcy (wykonawcy) natomiast zyskają klientów, zlecenia, a ich terminarz zapełni się
w błyskawicznym tempie. My nie proponujemy tylko zamieszczenia reklamy w portalu, my zachęcamy do współpracy. Świadczyć o tym może oferta, która jest skierowana do ogłoszeniodawców. Indywidualne podejście do każdego ogłoszeniodawcy oraz specjalna oferta jest czymś, czym konkurencja nie może się pochwalić.

 

Załóż konto – jedno z dwóch płatnych, dodaj ogłoszenie oraz co ważne – pobierz umowę współpracy. My zajmiemy się Twoją ofertą, a Ty zaczniesz zarabiać!

 

ŚLUBNA SCENA- to więcej niż portal – nie wierzysz? Wejdź i zapoznaj się z naszą ofertą!

 

 

 
Załóż darmowe konto i poznaj wszystkie funkcje portalu
ZAREJESTRUJ SIĘ
Ostatnie ogłoszenia
FOTOLUSTRO 65 cali - SUPER ZABAWA NA WESELE Udostępniamy Fotolustro - 65cali i Fotobudkę na różne eventy, imprezy, wydarzenia.... Usługi ślubne Papier ozdobny BIAŁY 246g a4 Papier ozdobny biały... Sklepik ślubny Wesele w namiocie , ślub w plenerze , wynajem namiotu W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie niezbędne do organizacji ceremonii zaślubin w plenerze. Odbiegając od standardowych kanonów proponujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania, które na pewno zachwycą Państwa i gości. Usługi ślubne Album dla rodziców, chrzestnych, dziadków itp. Podziękowanie rodzicom Sklepik ślubny Podziękowania dla rodziców W chwilach wielkiego wzruszenia bardzo często brakuje nam słów, by wyrazić to, co czujemy. Chcę wam pomóc powiedzieć wszystko. Za pomocą obrazu, dźwięku, radości, prawdy, wzruszenia, skojarzeń, wspomnień. W filmie obraz oprowadza, muzyka wywołuje emocje, a narracja inspiruje. Wdzięczność nie powinna przerażać, dlatego pomóż sobie powiedzieć.... Usługi ślubne Organza kremowa Organza gładka kremowa Sklepik ślubny Kompleksowa organizacja ceremonii zaślubin.- ślub w plenerze Ślub szyty na miarę... czyli kompleksowa organizacja ceremonii zaślubin. Usługi ślubne Organza jasno różowa Organza gładka, jasno różowa Sklepik ślubny Nauka tańca, pierwszy taniec Oferujemy naukę tańca, choreografię pierwszego tańca, dostosowaną do Państwa potrzeb.... Usługi ślubne Księga gości weselnych Księga gości ręcznie wykonana Sklepik ślubny
Menu