facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Suknie ślubne

Suknia ślubna syrena z rozcięciem i koronkowym trenem - Melisandre
Lokalizacja: ul. J. Chodkiewicza 17/7
Kontakt: 794646462
Sprzedawca: wyświetl dane
3500 zł

W dniu swojego ślubu chcesz wyglądać seksownie i ponętnie? Suknia ślubna Melisandre spełni to marzenie w 100%!

Lubisz, gdy ubrania są mocno dopasowane i podkreślają twoje kształty? Lubisz kusić ponętnymi kształtami i odsłonić ze smakiem odrobinę ciała? Zatem nasza propozycja na 2020 rok sprawdzi się idealnie. Melisandre posiada wszystko co potrzebne, aby przykuwać wzrok, podkreślać kształty, odsłaniać nieco ciała i sprawić, byś w dniu swojego ślubu wyglądała jak bogini! Suknia ślubna syrena podkreśli każdą proporcjonalną sylwetkę, a komplementom pod Twoim adresem nie będzie końca. Lubisz wystawić nóżkę? Zatem suknia ślubna z rozcięciem, powinna przykuć twoją uwagę.

PRZÓD: Bazę tej dopasowanej sukni ślubnej tworzy ślubna elastyczna krepa w kolorze off white. Dekolt w kształcie łódki tworzy cielista elastyczna siateczka, na którą została naszyta koronka z cekinami. Koronka ta została naszyta asymetrycznie, dzięki czemu wydłuży Twoją sylwetkę. Suknia ślubna z rozcięciem do połowy uda dodaje poczucia seksowności i zmysłowości, a także podkreśli zgrabne nogi.

TYŁ: Suknia ślubna syrena posiada bardzo głęboki dekolt z tyłu. Elementy koronki zostały naszyte na elastyczna siateczkę w kolorze cielistym. Dodatkowo sylwetkę z tyłu wydłuża jedwabny tren, który został połączony z cielista siateczką, tak by można było naszyć na nią elementy koronki. Dzięki temu otrzymałyśmy suknię ślubna z koronkowym trenem.

Uszyjemy tę suknię ślubną według Twoich indywidualnych wymiarów.
Realizujemy również zamówienia on-line.

Menu