facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Suknie ślubne

Błyszcząca suknia ślubna z głębokim dekoltem w kolorze szampana - Gabriela
Lokalizacja: ul. J. Chodkiewicza 17/7
Kontakt: 794646462
Sprzedawca: wyświetl dane
3500 zł

Chcesz zabłysnąć na swoim ślubie? Wybierz naszą suknię ślubną - Gabriela!
 
Podczas tworzenia kolekcji sukni ślubnych, szukam inspiracji wokół siebie. Bardzo często otaczająca mnie natura pobudza mnie do tworzenia. Tak było również w tym przypadku. Pewnego wieczoru, gdy myślałam o tym, czym powinna wyróżniać się suknia ślubna Gabriela, kompletnie nie miałam pomysłu. Powoli zapadała noc a na niebie pojawił się księżyc. Postanowiłam zaczerpnąć świeżego powietrza. Kiedy wyszłam z domu i spojrzałam w niebo, zobaczyłam rozgwieżdżone czyste niebo. Iskrzyło milionem gwiazd! Już wiedziałam, czym powinna się wyróżniać suknia ślubna Gabriela. Wróciłam do studia i zacząłem przyszywać przezroczyste błyszczące koraliki w różnych miejscach górnej warstwy spódnicy, dzięki temu mogę Ci zaprezentować tę piękną i błyszczącą suknię ślubną!

GÓRA: Posiada bardzo głęboki dekolt zarówno z przodu jak i z tyłu. Linia dekoltu została podkreślona kryształkami Swarovskiego. Koronkowe aplikacje użyte do wykonania Gabrieli to piękna kwiatowa kompozycja ozdobiona perełkami i koralikami, która została podkreślona siateczkową warstwą z cekinami. Dodatkowej lekkości sukni nadają trójkątne wycięcia po bokach. Bardzo głębokie dekolty zostały zasłonięte przezroczystą elastyczną siateczką, dzięki czemu masz wrażenie, że suknia nie odkrywa tak bardzo ciała.

DÓŁ: To spódnica składająca się z 5 warstw. Zaczynając od tej najbardziej pod spodem: 1 - podszewka - z cienkiej satyny w kolorze brzoskwiniowym (nadaje sukni delikatny kolor różowego złota); 2, 3, 4 - warstwy tiulu cięte z koła, 5 - górna warstwa - tiul z efektem glitter, który został uzyskany dzięki naszyciu na tę warstwę błyszczących przeźroczystych koralików.

Uszyjemy tę suknię ślubną według Twoich wymiarów.

Realizujemy również zamówienia on-line.

Menu