facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Dekorowanie

Dekoracje ślubne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: 881617862
Sprzedawca: wyświetl dane
1 zł

Dekoracje sali weselnej niezapomniane zarówno dla Was jak i dla Waszych gości, są celem naszych realizacji weselnych.

Dworki, stodoły, namioty, garden… chętnie podejmiemy się dekoracji każdego miejsca na Wasze weselne przyjęcie. Dbamy o to by każdy florystyczny i dekoracyjny akcent wesela dopracowany był do perfekcji w najdrobniejszym szczególe. Tak by całość dekoracji była piękna i stanowiła wspaniałe tło dla weselnej zabawy dla Was i Waszych gości weselnych.

Zazwyczaj omawianie wszelkich dekoracji zaczynamy od ślubnego bukietu i do niego staramy się dopasować resztę aranżacji ślubnej: dekoracje kościoła oraz dekorację sali weselnej.

Oczywiście należy też uwzględnić miejsce w którym odbywa się wesele, jego styl i stałe elementy dekoracji. Nie będą dobrze wyglądać dekoracje w stylu rustykalnym w domu weselnym , który jest urządzony w bardzo eleganckim stylu , pełnym kryształów i złota. Należy zawsze znaleźć kompromis  pomiędzy tym co podoba się Parze Młodej a tym jakie „możliwości” daje miejsce na zabawę weselną.

Zależy nam na oryginalnych, niebanalnych i spójnych kompozycjach, takich w których poszczególne elementy wzajemnie się podkreślają i uzupełniają stanowiąc jedną zwartą całość.  Dzisiejszy rynek dekoratorski daje wiele możliwości na wykonanie dekoracji. Często też poszczególne jej elementy są wykonane przez nas własnoręcznie. Aktualne trendy florystyczne pozwalają zaszaleć z różnorodnością dekoracji i detali a my zaś uwielbiamy detale, do których przywiązujemy szczególną uwagę, bo przecież „diabeł tkwi w szczegółach”

Zacznijmy więc od wejścia do sali weselnej. Jest to istotny element dekoracji weselnej. To w tym miejscu Wasi goście mogą pierwszy raz po wyjściu z kościoła powiedzieć ( lub pomyśleć) WOW! Dobrana rozpiska z usadzeniem gości i klimatyczne dekoracje same za siebie będą mówiły WITAMY. Chociaż idąc w kierunku boho lub rustykalnym pięknie wkomponuje się spersonalizowany napis lub drogowskaz. Natomiast w trakcie zabawy weselnej, świece na wejściu umilą gościom wyjście na zewnątrz gdy zapadnie zmrok.

Najważniejszym miejscem na sali jest stół Pary Młodej. To właśnie na nim dekoracja powinna być najpiękniejsza. To właśnie to miejsce po wejściu gości na salę weselną od razu przykuwa ich uwagę i tu mammy miejsce na następne WOW! W zależności od gustu wykonujemy płaskie kompozycje kwiatowe, kompozycje kaskadowe, dekoracje w różnorodnym szkle ozdobnym, butelkach słoikach. Warto również przed stołem Młodych (jeżeli tylko mamy dostateczną ilość miejsca) ustawić dekoracje, która dodatkowo podkreśli wyjątkowość tego stołu. Możemy ustawić latarnie , świece w szkle , wazony, drewniane napisy, tak naprawdę tu wyobraźnia nas nie ogranicza, mamy niewyczerpane pomysły na dekorację  stołu prezydialnego.

Ścianki za stołem Młodej pary ostatnimi czasy cieszą się szczególnym zainteresowaniem. To daje niesamowity efekt wyeksponowania najważniejszych osób na przyjęciu czyli PARY MŁODEJ. Zielone, drewniane, materiałowe, girlandy, ścianki tablicowe, wianki, serca, wstążki, łapacze snów, zawieszone za stołem, możliwości jest naprawdę dużo, tu również nasza wyobraźnia na niewyczerpane pole do popisu. Ważnym jest aby całość: dekoracja przed stołem, dekoracja na stole i dekoracja ścianki za Młodymi stanowiła spójna kompozycję.

Stoły gości weselnych to miejsca gdzie Wasi najbliżsi będą spędzać czas. Warto zadbać o umilenie gościom czasu, który spędzą przy stole piękną dekoracją. Tu również lubimy używać detali, które są kropką nad i w całości kompozycji. Wysokie kompozycje ustawione na lustrze, w którym odbija się blask świec, perły, kryształy idealnie komponują się gdy decydujemy się na wybór stylu glamour. Drewniane elementy, skrzynki, butelki, pióra, sznurki, juty, koronki ,plastry drewna, za to pięknie akcentują bardziej sielskie rustykalne kompozycje. Na okrągłych stołach dekoracje ustawiane są centralnie na prostokątnych natomiast mogą być to luźno ustawione kompozycje, można ustawić ich większą liczbę lub ułożyć dekorację wzdłuż całego stołu. Wszystko zależy od pomysłu na Waszą kompozycję.

Kompozycje w wysokich wazonach, kandelabrach niskie wianki, kule, butelki wszystkie wypełnione waszymi wymarzonymi kwiatami nadają charakteru całej aranżacji i podkreślają magię tego wspaniałego dnia. Dobrym pomysłem jest również udekorowanie serwetek na stołach, przewiązanie wstążką, dodanie zielonych elementów, wszystko zależy od wybranego motywu przewodniego.

Dekorujemy również dodatkowe stoły znajdujące się na sali wykonujemy dekoracje bufetów, dekoracje stołów z lemoniadą, czy dekoracje Candy bar.

Mamy nadzieje, że pomimo pięknych dekoracji więcej czasu, Wasi goście spędzą jednak na parkiecie podczas dobrej zabawy. I tu również proponujemy wykonanie dekoracji. Nad parkietem możemy zawiesić sznury żarówek Edisonowskich, sznury lampionów, materiałowe proporczyki czy np. zielone girlandy. Dodatkowo  na sali możemy ustawić drewniany LOVE czy kompozycje florystyczne.

Często Para Młoda decyduje się na zorganizowanie dla gości weselnych strefy chillout gdzie również wykonujemy dekoracje dopasowane do pozostałej aranżacji sali weselnej.

Dekoracje weselne wykonujemy kompleksowo, od a do z  dekorujemy weselne przyjęcie omówione wyżej wejście, dekoracje stołów, ścianki jak również dekoracja serwetek, wykonujemy również ślubną papeterię Handmade z niezwykłą starannością dopasowaną do pozostałych szczegółów.

Spersonalizowane winietki, piękne zaproszenia, etykiety do butelek i podziękowań dla gości oczywiście wszystko wpisujące się w motyw przewodni ślubu i wesela.

Menu