facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Dekorowanie

Art Arabesca - Konsultant i Dekoracje ślubne
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt: 515122127
Sprzedawca: wyświetl dane
500 zł

Art Arabesca świadczy usługi na każdej płaszczyźnie organizacji weselnej. Zadaniem naszej firmy jest zapewnić Państwu komfort i wygodę podczas planowania dnia ślubu, tak abyście mogli przeżywać te chwile bez niepotrzebnego stresu. 

Proponowane przez nas usługi są kompleksowe poczynając od doradztwa poprzez dekorowanie sali i kościoła, kończąc na nawiązywaniu współpracy z firmami, które odgrywają kluczową rolę w realizacji Waszego wyjątkowego dnia, np. kwiaciarnie, sale i domy weselne, fotograf, etc. Innymi słowy jako Państwo Młodzi cieszycie się wspaniałym nadchodzącym wydarzeniem, a my telefonujemy i odwiedzamy odpowiednie miejsca przedstawiając Wam później wachlarz dostępnych możliwości. 
Ponadto na życzenie Państwa Młodych możemy wykonać odrębną wybraną usługę, np. tylko dekorowanie sali weselnej, kościoła lub samo załatwienie wszelkich formalności. 

Nasza firma przede wszystkim cechuje się indywidualnym podejściem do każdej zainteresowanej pary oraz Ich możliwości finansowych. Projekt jaki realizujemy jest dostosowany do klientów jako Ich wyjątkowa, niepowtarzalna koncepcja działając w oparciu o najnowsze trendy oraz style weselne (klasyczny, boho, geometryczny, vintage, itd.). Najważniejsze dla nas są preferencje i wymagania Państwa Młodych, dlatego od początku współpracy pozostajemy z Wami w stałym kontakcie. 

Chcemy spełnić Wasze marzenie, aby Ten Dzień był dla Was niepowtarzalny. 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje.

  • Jesteśmy jedyną firmą doradczo - organizacyjną działającą bezpośrednio na terenie powiatu Szczycieńskiego i okolic.
  • Ceny projektów są ustalane i dopasowywane indywidualnie do klienta. 
  • Prowadzimy zapisy na sezon 2020.
  • Zdjęcia stanowią propozycję wybranych stylów. Niektóre zostały wykonane na Gdańskich Targach Weselnika.

Menu