facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

Lemonpic Studios - Kreatywne Studio Filmu Ślubnego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt: 694100370
Sprzedawca: wyświetl dane
5000 zł

Naszym głównym i najważniejszym celem jest stworzenie wyjątkowej pamiątki, która najważniejsze dla Was wydarzenia, wzbogacone o niepowtarzalny klimat tego dnia, zamknie w formie filmowej, do której będziecie chcieli wracać wielokrotnie. Tworzymy reportaże trwające 15 – 40 min. Czas trwania reportażu wykonywanego przez Lemonpic Studios jest uzależniony od ilości operatorów, czasu pracy, zarejestrowanych wydarzeń jak również Waszych sugestii i upodobań. Dodatkowo wykonamy dla Was teledysk ślubny, obejmujący starannie dobrane ujęcia, będące esencją Waszego najważniejszego dnia.

Optymalny czas pracy w dniu ślubu wynosi 10-12 godzin. Możemy również dostosować go indywidualnie. Dajcie znać, jakie wydarzenia zaplanowaliście na ten dzień, a chętnie podpowiemy, jaka forma naszej usługi najbardziej sprosta Waszym wymaganiom.

Dobrze czujemy się pracując zarówno we dwóch operatorów jak i w pojedynkę. Wszystko zależy od Waszych wymagań i upodobań. Skontaktujcie się z nami, a chętnie dobierzemy opcję najlepszą dla Waszych potrzeb.


Autor: Mariusz Miodoński
Menu