facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

Studio Video Foto+Dron
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt: 784710863
Sprzedawca: wyświetl dane
2500 zł

Witam,zapraszam do skorzystania z mojej Oferty Video-Foto w Jednej Cenie.
Działamy na terenie całego województwa i sąsiednich.
W moich zdjęciach dużą wagę przykładam do naturalności i jak najbardziej wiernego oddania uczuć oraz emocji.W dniu Waszego ślubu będziemy z Państwem od początku przygotowań, aż do północy, bądź końca oczepin.Wykonujemy również sesje w plenerze w dniu uroczystości lub innym ustalonym dniu.Posiadamy zezwolenie na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych.
1 FOTO :w cenie 1000-2100zł otrzymują Państwo około 500 zdjęć z całości uroczystości oraz około 40 z sesji plenerowej, które zostają poddane profesjonalnej obróbce cyfrowej. Album ze zdjęciami 13x18 w ilości 100szt. oraz zdjęcia portretowe i z rodzicami po 2szt. (30x20). oraz Foto Książki 30x30 lub 2 szt 20x20 dla rodziców.Zdjęcia przekazuję w formacie JPG nagrane na płycie DVD z indywidualną okładką.
2.VIDEO SD lub Full HD : w cenie 1800-2500zł otrzymujecie 3godz nagrania video na 2 płytkach dvd.x3 kpl. z zaawansowanym montażem (indywidualne menu ,rozdziały tematyczne tj.czołówka,kościół,sakrament,życzenia,przyjęcie,toasty,biesiada,degustacja swojskiego jadła,biesiada,tort,oczepiny,podziękowania rodzicom,zakończenie-skrót całości )
Po wszelkie dodatkowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego lub meilem.Zapraszam do rezerwacji terminów na sezon 2019/20r.Możemy też polecić dobry Zespół Muzyczny lub D.J.
Podczas spotkania prezentujemy zdjęcia, przykładową foto książkę, album tradycyjny oraz filmy z uroczystości ślubnej.
 

Menu