facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

Teledysk weselny | Film ślubny | Imprezy | 4K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt: 669277757
Sprzedawca: wyświetl dane
1700 zł

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym produkującym filmy reklamowe, teledyski oraz krótkie formy filmowe.

Tworzymy historie, opowiadamy je obrazem. Od niedawna uwieczniamy również Wasze historie, te które zdarzyły się na prawdę!

Stworzyliśmy szczególną ofertę dla par młodych, w której nie znajdziecie 2-godzinnego filmu. To trzy pozycje, które zawierają w sobie najważniejsze chwile, które wspomnieć można w każdej chwili, w każdym miejscu i przypomnieć sobie, że ta piękna historia, to Wasza historia.

- 10-minutowy teledysk ślubny, od przygotowań, po oczepiny. Zbiór najbardziej wyjątkowych chwil oraz najlepszych ujęć naszego operatora. 2-3 indywidualnie dobrane utwory muzyczne, tworzące krótkometrażową opowieść.

- 20-minutowy teledysk ślubny, czyli wszystko co powyżej i dodatkowo jeszcze więcej zabawy, więcej świetnych ujęć. To pełna historia Waszego dnia, po której nie będzie miejsca na niedosyt.

- Dodatkowo do powyższych ofert proponujemy dodatek rodem z kina (gdyż to potrafimy najlepiej). Osobny dzień, osobne spotkanie, Wasze słowa, Wasza opowieść, o Was, o Miłości. 5-7 minut soczystego kina.

Czy 10 minutowy film to za mało? Spójrzmy na ujęcia przyjęcia w filmach. To kwintesencja kilu godzin nagranego materiału. Nie nagrywamy mniej, po prostu nie łączymy wszystkiego przypadkowo w długi, nudny film.

Nie obstawiamy również Pary Młodej przed ołtarzem z każdej możliwej strony grupą potykających się o siebie ludzi. Stawiamy na minimalizm. To Wy jesteście gwiazdą dnia, nie liczne obiektywy.

Nie, nie wrzucamy Waszych filmów do portfolio, To Wasza historia i to Wy decydujecie kto ją zobaczy.

Gotowy film oddajemy w Wasze ręce maksymalnie 10 dni po uroczystości!

https://www.youtube.com/watch?v=TSIXPJ1kHwg

Macie pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy!


Autor: Leszek Grochociński
Menu