facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Fotograf / Filmowanie

VideoFilm +FotoŚlubne i Okolicznościowe
Lokalizacja: SANDOMIERZ
Kontakt: 784710863
Sprzedawca: wyświetl dane
3600 zł

Działamy na terenie całego województwa i sąsiednich,dojazd do 100 km jest gratis. W moich zdjęciach dużą wagę przykładam do naturalności i jak najbardziej wiernego oddania uczuć oraz emocji. W dniu Waszego ślubu będziemy z Państwem od początku przygotowań, aż do końca oczepin. Sesje w plenerze w dniu uroczystości lub innym ustalonym dniu. Posiadam zezwolenie na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych. PAKIET STANDARD JUŻ OD 3600 zł.
1 FOTO : otrzymują Państwo 500 zdjęć z całości uroczystości oraz około 40 z sesji plenerowej, które zostają poddane profesjonalnej obróbce cyfrowej, album ze zdjęciami 13x18 w ilości 120szt. oraz zdjęcia portretowe i z rodzicami po 2szt. (15x21). Jest także możliwość wykonania Foto Książki 30x30 lub 2 szt 20x20 dla Rodziców za dodatkową opłatą 300zł.Zdjęcia przekazuję w formacie JPG nagrane na płycie DVD z indywidualną okładką.
2.VIDEO DV lub FulHD : 3godz nagrania video na 2 płytkach dvd.x3 kpl. z zaawansowanym montażem (indywidualne menu ,rozdziały tematyczne tj.czołówka,kościół,sakrament,życzenia,przyjęcie,toasty,biesiada,degustacja swojskiego jadła,biesiada,tort,oczepiny,podziękowania rodzicom,zakończenie-skrót całości ) Po wszelkie dodatkowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-milem.Zapraszam do rezerwacji terminów na sezon 2019/20r.
Możemy też polecić dobry Zespół Muzyczny lub D.J. Podczas spotkania prezentujemy zdjęcia, przykładową foto książkę, album tradycyjny oraz filmy z uroczystości ślubnej. Młoda para ma możliwość wyreżyserowania pleneru jak i całego filmu, może także ingerować w obróbkę (wybór czołówki, podkładów muzycznych, animacji i zakończeń

Menu