facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Koordynator / konsultant ślubny

Confetti Time Wedding Planners & Event Managers
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: 506158560
Sprzedawca: wyświetl dane
0 zł

Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja wszystkich powierzonych nam imprezy była dopięta na ostatni guzik. Nie boimy się oryginalnych i niestandardowy pomysłów, ponieważ chcemy, żeby każde przyjęcie było wyjątkowe. Jeśli obdarzycie nas swoim zaufaniem, niczym nie będziecie musieli się martwić i stresować ani przed, ani w dniu uroczystości. Stawiamy na wysoką jakość i dobry kontakt z naszymi Klientami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, kiedy to wspieramy, doradzamy i prowadzimy Was przez całą piękną organizacyjną podróż.

Jakie dokładnie usługi możemy Wam zaoferować? 

- Kompleksowa organizacja ślubu i wesela – przy tej opcji pracujemy z Wami od samego początku, wyręczając Was we wszystkim co możliwe. Naszą organizację przyjęcia “od A do Z” zaczynamy od rekomendacji miejsca przyjęcia, przez pomoc przy załatwianiu formalności, wybór oraz prezentację podwykonawców, papeterii ślubnej, dekoracji i motywu przewodniego, doradztwo w ułożeniu menu, przygotowanie scenariusza przyjęcia, rozliczenie z podwykonawcami w uzgodnionym terminie oraz koordynację imprezy aż po jej zakończenie.

- Częściowa organizacja ślubu i wesela – w przypadku, gdy poczyniliście już pewne kroki w celu organizacji swojego przyjęcia, natomiast potrzebujecie pomocy przy załatwianiu kolejnych elementów aż po koordynację samego dnia przyjęcia.

- Koordynacja ślubu i przyjęcia weselnego –w momencie kiedy samodzielnie zadbaliście o organizację swojego przyjęcia, jednak potrzebujecie pomocy konsultanta ślubnego w dzień samego przyjęcia. Ma to na celu odciążenie Was od wszystkich problematycznych i nieprzewidzianych kwestii, które pojawią się w dniu przyjęcia, tak byście mogli w pełni celebrować te najpiękniejsze chwile razem z bliskimi.

Menu