facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Oprawa muzyczna

Śpiew klasyczny, oprawa muzyczna, ślub, wesele
Lokalizacja: Woj. Pomorskie, Małopolskie
Kontakt: 786879071
Sprzedawca: wyświetl dane
500 zł

Chcesz sprawić, by organizowana przez Ciebie uroczystość była wyjątkowa?
Nie wiesz, w jaki sposób upiększyć ceremonię ślubną?
Zastanawiasz się, co zrobić, żebyś Ty i każdy z Twoich gości zapamiętał ten najważniejszy dla Ciebie w życiu dzień?

Uwaga (nie wystrasz się): ŚPIEW KLASYCZNY- to jest to, czego szukasz!

Wyobraź sobie teraz początek ceremonii ślubnej. Na kościele panuje chaos. Nagle w drzwiach pojawia się młoda para. Wszyscy z ekscytacją zamierają w oczekiwaniu na rozpoczęcie najważniejszego momentu w ich życiu. Nastaje cisza. Na tej ciszy słyszysz śpiewaną modlitwę Ave Maria. Co czujesz? 
Nieważne czy jesteś Panią lub Panem Młodym, nieważne czy jesteś gościem. Gwarantuję Ci, że choćbyś był nie wiadomo jakim twardzielem, poczujesz wyjątkową emocję, a kto wie, może i nawet zakręci Ci się łza w oku ;)

To teraz kilka słów o mnie :)
Cześć! Nazywam się Martyna Gesella i jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Conservatorio di Musica w Pesaro (Włochy) Wydziału Wokalno-Aktorskiego. Śpiewam sopranem lirycznym. W swoim dorobku mam wiele koncertów w kraju i za granicą oraz występy na scenach Teatru Operowego w Gdańsku, Ferrarze i Pesaro. Dodatkowo niejednokrotnie uświetniałam uroczystości ślubne i weselne, więc mogę śmiało powiedzieć, że jakieś doświadczenie w śpiewaniu posiadam ;) 
 
Z racji tego, że niecodziennie chodzimy do opery czy filharmonii, chcę przybliżyć Wam ten rodzaj muzyki, który, jak się okazuje, wcale nie jest taki straszny ;)

Mój występ może uświetnić nie tylko Wasz ślub, ale też i wesele, urodziny czy jubileusze, jako forma wyjątkowego i niezapomnianego prezentu np. dla rodziców Pary Młodej. Mogę pojawić się również podczas pierwszego tańca. Jest to Klasyczne Show, w którym wchodzę bez zapowiedzi, by zaskoczyć tego typu muzyką gościa (gości), dla których dedykowany jest występ.

Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód artysty wiem, jak ważne jest przekazywanie emocji widzowi, przez co ten moment staje się wyjątkowy i niezapomniany.

Do każdej uroczystości podchodzę indywidualnie. Wspólnie ustalamy program, według Waszej wizji, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. No chyba, że zdajecie się na mnie ;) 

W SKRÓCIE: nie musisz organizować sobie i swoim gościom biletów do opery czy filharmonii. Ta muzyka przyjdzie do Was sama :)

Pozwól sobie i swoim bliskim odczuć te niezapomniane emocje!

Jeśli chcesz zapoznać się z moim głosem, skopiuj poniższy link
https://www.youtube.com/watch?v=FPNlFpdp19E
https://www.youtube.com/watch?v=bCKk5UsL2PU

W celu uzyskania większej ilości informacji, skontaktuj się ze mną.
Mail: martyna.gizel@gmail.com
Tel./ WhatsApp: 786879071

Menu