facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Pozostałe

etykiety samoprzylepne naklejki ze zdjęciem zabawny fotomontaż
Lokalizacja: śląskie
Kontakt: 693529062
Sprzedawca: wyświetl dane
1.3 zł

Od kilkunastu lat jesteśmy Fabryką zaproszeń stąd wybór zaproszeń jest ogromny od prostych i delikatnych w formie po bogate graficznie jak i dodatkowo zdobione atłasowymi wstążkami, ręcznie wykonywanymi papierowymi zdobieniami lub oryginalnymi rozwiązaniami zdobień do rulonów (pieczęciami lakowymi oraz ręcznie wykonywanymi banderolkami). 

Jeżeli chcesz spowodować, żeby druk użytkowy jakim jest zwykłe zaproszenie stał się sam w sobie pamiątką i tematem rozmów bliskich wybierz nasze produkty i wyślij nam Swoje zdjęcia, a my zajmiemy się profesjonalną obróbką graficzną dzięki której w zależności od wybranego wariantu zaproszenia wybrane elementy Twoich zdjęć, jak twarz lub sylwetka zostaną umieszczone w naszych projektach i dodatkowo zintegrowane z projektem i efekt będzie zdumiewający ! 

Przy zamawianiu zaproszeń warto pomyśleć również o temacie dodatków ślubnych, które dopełnią całości efektu - wykonujemy nie tylko zaproszenia na ślub ze zdjęciem, ale również różnego rodzaju dodatki ślubne w stylu każdego naszego zaproszenia np.: winietki, podziękowania, zawieszki na butelki, etykiety samoprzylepne itp. - jeżeli nie odnajdziesz takich dodatków na naszej stronie napisz na nasz adres biuro@kartkoland.pl a my udzielimy Ci informacji.  

Zaproszenia Ślubne ze zdjęciem ? Co się dzieje jeśli kupisz zaproszenia ślubne np. z kolekcji DZIECIŃSTWO lub W POJAZDACH ?

Odpowiedź jest prosta! Pełne zaskoczenie osób bliskich i grad pytań - To Wy ? w jakim wieku ? jakie to romantyczne, jacy podobni do siebie ! jakie oryginalne ... piękna pamiątka !

A może interesują Państwa bardziej szalone rozwiązania z aktualnym zdjęciem ? proponujemy przejrzenie kolekcji ZABAWNE I POMYSŁOWE

Oczywiście również zwolennicy klasycznych rozwiązań znajdą u nas stonowane i bardzo eleganckie projekty.

Menu