facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Restauracje / Sale weselne

Restauracja Plac Nowy 1
Lokalizacja: Plac Nowy 1, Kraków
Kontakt: 797191150
Sprzedawca: wyświetl dane
220 zł

Restaurację Plac Nowy 1 oprócz wyjątkowej lokalizacji w centrum krakowskiego Kazimierza wyróżnia autorska kuchnia, obsługa na najwyższym poziomie oraz wyjątkowa architektura wnętrz łącząca z powodzeniem tradycję z nowoczesnością.

Nasza restauracja serwuje dania kuchni świata, wyselekcjonowane i przygotowane według receptur szefa kuchni Roberta Jelonka. W przestronnym, 4-poziomowym lokalu znajdują się cztery niezależne bary, nowoczesna kręgielnia (poziom -1) oraz dwie sale eventowe (I i II piętro), które polecamy Państwa szczególnej uwadze jako miejsce do organizacji wesel, przyjęć okolicznościowych, komunii, chrzcin oraz eventów firmowych.

Każda sala jest w stanie pomieścić do 150 osób. Obie zostały wyposażone w wysokiej jakości zintegrowany system multimediów (projektor kinowy, ekran, nagłośnienie, mikrofony). Każda z sal może zostać zaaranżowana zgodnie z Państwa życzeniem (forma zasiadana, standing party, impreza muzyczna).

Na obu piętrach znajdują się bary. Sala na I piętrze posiada ponadto wydzielony parkiet taneczny oraz scenę. Na II piętrze znajduje się dodatkowo kameralny „zaułek” z zieloną ścianą oraz zlokalizowana na antresoli palarnia.

Menu