facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Transport weselny

Auto do ślubu, Londyńska taksówka, London taxi, Black cab, Retro
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie,mazowieckie
Kontakt: 513153445
Sprzedawca: wyświetl dane
700 zł

Londyńska taksówka, samochód znany na całym świecie.
Charakteryzuje się klasyczną, elegancką linią nadwozia, dzięki czemu idealnie komponuje się zarówno z dużymi imprezami takimi jak śluby, oraz trochę mniejszymi takimi jak wieczory panieńskie/kawalerskie lub randki.
 Duży przedział pasażerski z tyłu pozwala na wygodne podróżowanie 5 osób. Podróż tym samochodem jest magiczna – o czym możecie się Państwo przekonać sami!

Atutami tego samochodu jest czarny kolor będący najbardziej eleganckim i stylowym kolorem, biała skórzana tapicerka, barek do dyspozycji podróżujących, szyba oddzielająca kierowce od pasażerów zapewniająca większą intymność oraz szeroko otwierające się drzwi które w połączeniu z wysokością samochodu sprawiają że szczególnie Panie w swoich sukniach mają zdecydowanie bardzo duży komfort wsiadania i wysiadania.

700 zł za całość do 50 km. Przyjazd po pana młodego, przejazd do domu pani młodej, przejazd do kościoła i na salę weselną. Maksymalny czas to 5 h. Za każdą godzinę dopłata 100 zł , dodatkowe kilometry ustalane indywidualnie. 
W cenie barek do dyspozycji gości, weselne tablice rejestracyjne, podstawowe przystrojenie auta ( białe róże na masce, kokardy na drzwiach), dodatkowo elegancko ubrany szofer ( angielski styl : garnitur, melonik, białe rękawiczki).

Menu