facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Transport weselny

Bryczka do ślubu
Lokalizacja: Siedlce i okolice do 100 km
Kontakt: 601160069
Sprzedawca: wyświetl dane
2000 zł

Oferujemy Państwu przejazd stylową bryczką do ślubu, jak również na inne okazje: rocznice, urodziny, chrzciny, komunie, zaręczyny z klasą, randki.

Istnieje również możliwość wynajęcia bryczki do plenerowych sesji zdjęciowych. Powóz wyposażony jest w wygodne skórzane siedzenia zapewniające komfort jazdy, składany dach- zamykany w razie niesprzyjających warunków pogodowych oraz piękne lampy – które nadadzą wspaniałego klimatu nocą.

Do powozu zaprzęgnięte są dwa siwe konie ubrane w czarną uprząż wyjazdową, konie są spokojne, zrównoważone, specjalnie dobrane dla Państwa bezpieczeństwa. Ponadto powóz posiada hamulce na 4 koła dla bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Powożący to osoba z dużym doświadczeniem, gwarantująca miłą i fachową obsługę Państwa przejazdu.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, bo najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, dostosujemy się do Państwa potrzeb i preferencji. Bryczkę i konie dowozimy pod wskazane przez zamawiającego miejsce.

W zakres usługi wchodzi :

  • podstawienie bryczki pod Dom Pana Młodego
  • przejazd od Domu Pana Młodego do Domu Pani Młodej
  • przejazd Państwa Młodych do kościoła
  • przejazd Małżonków na salę weselną 
  • Istnieje również możliwość zrobienia sesji zdjęciowej z końmi i bryczką pod salą weselną - co w przyszłości będzie wspaniałą pamiątką. 

Przejazd 10-20 km nie stanowi dla naszych koni problemu.

Obsługujemy następujące miejscowości :

Siedlce, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki, Warszawa i okolice, Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów, Łosice, Siemiatycze, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Janów Podlaski, Terespol, Kodeń, Łuków, Radzyń Podlaski, Lubartów, Stoczek Łukowski, Garwolin, Kołbiel, Żelechów.

W przypadku miejscowości spoza listy : prosimy o kontakt, jesteśmy otwarci na propozycje.UWAGA
Ta oferta posiada gwarancję portalu na jakość wykonania usługi.
By ją otrzymać rezerwuj auto kontaktując się z administracją portalu pisząc na: admin@slubnascena.pl lub pod nr tel: 514 951 774

 

Menu