facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Transport weselny

Złote Maserati GT - Jedyny taki kozacki samochód do ślubu!
Lokalizacja: Kraków
Kontakt: 608310315
Sprzedawca: wyświetl dane
450 zł

Cześć!
Nazywam się Szymon Kozak

Projekt który Państwu przedstawiam nie bez powodu nosi taką nazwę. Powody są przynajmniej dwa. Pierwszy najważniejszy jest taki, iż moje NAZWISKO ZOBOWIĄZUJE ; zobowiązuje do przedstawienia czegoś w zupełnie innym świetle niż wszystko inne z czym Państwo mieli dotychczas do czynienia. Drugi, najprostszy mówi nam jedno. Kozackiej Fury po prostu nie da się zatrzymać i dosłownie i w przenośni. To nie tylko przyjemność z jazdy, z przeżycia najwspanialszych chwil. To możliwość zrobienia czegoś więcej, dostrzeżenia.

Mam 26 lat. Obserwowałem cały czas z boku wiele wydarzeń, w których mi „czegoś” brakowało . Nazywam to „ostrym wejściem” . Nieprawdaż, że każdy z nas chciałby by najważniejsze chwile w życiu przeszły do historii, ale tak by nikt nie miał wątpliwości że czegoś brakowało ? Stąd się właśnie wziął Projekt „KozackaFura” ; by wyjść WAM naprzeciw . Kreując swój wizerunek na scenie jako tancerz, grając w serialach, reklamach, filmach czy tworząc teledyski nauczyłem się jednego – Nie ma miejsca na złe chwile, liczą się tylko te dobre. By to zapewnić jest potrzebne doświadczenie i charakter.

Oferuję Państwu nie tylko samochód , nie bez powodu jest on złoty. Jak dobrze wiemy, my ludzie jesteśmy wzrokowcami. Przykuwamy uwagę do rzeczy nietypowych, oryginalnych i jakby nie patrzeć nieco nam obcych. Wzbudzają one w nas mnóstwo emocji. Na tym buduję właśnie wizerunek tego projektu. Na UNIKATOWOŚCI.

Nie jest to zwykły najem czy wypożyczenie na ślub, event czy inną okoliczność. Wchodząc we współpracę z Kozacką Furą zrozumiesz, że nie ma ona konkurencji.

Dlaczego ?

Bo poza Furą mam dla Państwa do zaoferowania wszystko co potrzeba by stworzyć niepowtarzalne wydarzenie. Począwszy od hostess czy hostessów, świadczących swoje usługi na najwyższym poziomie po transport chociażby samolotem na te jedyne wydarzenie.

Więcej na naszej stronie: www.kozackafura.pl

Menu