facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Transport weselny

Karetą do ślubu
Lokalizacja: Siedlce, Warszawa, podlaskie
Kontakt: 514951774
Sprzedawca: wyświetl dane
2200 zł

Jeżeli poszukujecie nietypowy transport ślubny to mamy dla was unikalną propozycję.
Kareta ślubna to idealne rozwiązanie dla par które cenią sobie wyjątkową otoczkę własnej uroczystości weselnej.
Niezapomniane wrażenia z przejażdżki a także wspomnienia podczas oglądania filmu czy zdjęć z uroczystości wzmocnią tylko w was przekonanie, że wybierając karetę ślubną  podjeliście słuszną decyzję wybierając ten środek transportu.

W skład usługi wchodzi:

  • przyjazd do Pana Młodego
  • przejazd Pana Młodego do Pani Młodej
  • przejazd pary do kościoła
  • przejazd Nowożeńców na salę weselną 
Ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta wszystkie warunki są oczywiście do uzgodnienia. Możliwe jest również wypożyczenie karety na sesję fotograficzną.

Nasza kareta ślubna to spełnienie marzeń jak z bajki o Kopciuszku. Dwa pięknie ubrane konie które klękają na komendę woźnicy oraz przygrywający grajki dodają uroku całej ceremonii.


W tym najważniejszym dniu w życiu warto podjąć słuszną decyzję i pojechac czymś wyjątkowym do ślubu. W końcu to jedyny i najważniejszy dzień w zyciu.

Działamy przede wszystkim na terenie woj. mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego ale nie wykluczamy możliwości przyjazdu w którykolwiek rejon Polski. Wszystko jest oczywiście kwestią dogadania.


Zapraszam do kontaktu
Tel:
Robert - 514 951 774UWAGA
Ta oferta posiada gwarancję portalu na jakość wykonania usługi.
By ją otrzymać rezerwuj auto kontaktując się z administracją portalu pisząc na: admin@slubnascena.pl lub pod nr tel: 514 951 774


 

Menu