facebook widget

Przejrzyj oferty poszczególnych kategorii

Wynajmę

Ślub w plenerze - wynajem hal i namiotów eventowych
Lokalizacja: Cała Plska
Kontakt: 517950810
Sprzedawca: wyświetl dane
1 zł

Szanowni Państwo,
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku,  duńskich namiotów eventowych - lundnamioty  wykorzystywanych do wszelkiego rodzaju eventów plenerowych

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ciekawą i bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu lub zakupu naszych namiotów. Nasze namioty poza najwyższą jakością wykonania, spełniają również najwyższe wartości estetyki i elegancji. Dzięki naszym przebieg imprezy staje się o wiele bardziej atrakcyjny.

Lund namioty  produkowane są w 100% w Danii, białe plandeki, witrażowe, transparentne lub pełne okna, profile aluminiowe o grubości 3 mm, plandeki o gramaturze 700g/m2 - produkowane w systemie LOW-WICK. Posiadają wszystkie certyfikaty ogniowe i bezpieczeństwa zgodne z normami europejskimi. Są to namioty przystosowane do całorocznego użytkowania zarówno w halach jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie proponujemy namioty o szerokościach 6m, 9m ,12, namioty typu pagoda/tureckie. Długość modułowa to 3 m co oznacza , że nasze namioty można konfigurować w dowolny sposób.

Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb .W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne wyposażenie namiotów – podłoga modułowa 50cm x50cm z PCV o wysokiej jakości w kolorze grafitowym, stoły, krzesła, pełne nakrycia stołu.

Świadczymy pełne usługi takie jak sprzedaż, wynajem, transport oraz montaż namiotów. Do każdego zapytania podchodzimy profesjonalnie i postaramy się sprostać wszelkim wymogom i oczekiwaniom naszych klientów.
Zapraszam do obejrzenia naszych realizacji na stronie internetowej oraz facebooku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Naszą firmą

Menu